Pepa25

Víte, do které psychiatrické nemocnice spádujete?

Rozložení psychiatrických lůžkových pracovišť neodpovídá přesně krajům (např. na Moravě hranice spádování Kroměříž / Opava), ale asi jsou ta místa docela známá (Bohnice, Kosmonosy, Dobřany, Lnáře, Havlíčkův Brod, Kroměříž, Opava …). Ale chtěl bych touto otázkou ověřit, zda opravdu (anketu nedávám, pište vlastními slovy).
P.S. Pokud někdo odpoví ve smyslu „vím velmi dobře, byl jsem tam / jsem tu / už se tam chystám“ šanci na palec samozřejmě zvyšuje 🙂

Odpovědi
aliendrone

Nejsem si jistý (dokonce ani nevím, že to podléhá spádování, myslel jsem, že jde v tomto případě spíše o specializaci), ale předpokládám, že to budou Bohnice. Mám to kousek kdyby něco. 😉 Navíc je tam hezky, byť se DNES na sídlišti mluví převážně rusky/ukrajinsky. (JO, BYL JSEM i uvnitř ústavu – jako mlaďas jsem tam dolézal za jednou sestřičkou, fakticky EXTRA babuchen!) 🙂

Bohužel mi šance na palec mizí před očima (FŇUK, buí, buíííí! 😉 😁 ), bo se tam NECHYSTÁM! S mně vlastní poťouchlou škodolibostí jsem se rozhodl, že si počkám na protažené huby „tleskačů“, až jim dojde kyslík. S ohledem na situaci se totiž šance, že se toho dožiji VÝZNAMNĚ ZVYŠUJE. 😁 😁 😁

Emefej

Tak tohle vůbec netuším, nejblíž to mám do Beřkovic, ale až se zblázním, tak mi to asi bude jedno.

elkon

Žádná spádovost zdravotnického zařízení už řadu let neexistuje. Pokud tě ale vezou někam bez tvého přičinění (např. úraz), tak většinou do nejbližšího zařízení.

Filip84

Velmi přiléhavá otázka na zdejší stránky, protože je to tady:

I. Club de autistas de Czecoslovaquia

presidente honorario Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros je zdejším častým hostem.

II. Club de esquizofrénicas de Chequia y el bloque del este schizofrenik.cz

delegado honorario Don Themeansar je také zdejším uživatelem,

a k tomu to zde, pravidelně či občas, navštěvují i jiní různí pacienti s hlavou, takže se tato informace bude rozhodně hodit! 😎

Ano, vím, u nás je to Kroměříž, ale zklamu Tě, protože když Ti, třeba takto z večera, se porouchá hlava, že si zavoláš / na Tebe zavolají sanitní vůz, aby Tě odvezl do té spádové psychiatrické nemocnice, není zaručeno, že Tě sanitní vůz skutečně odveze do té spádové psychiatrické nemocnice!

Ano, vím, že pro zdejší cílové osazenstvo, které obvykle trpí úzkostně inhibovaným temperamentem (krom jiného), je tato informace velice nepříjemná😳, já se jim za to rozhodně neomlouvám, protože už jsem jim tu 175× psal, že život není krásný a tohle je toho jen dalším důsledkem.

Nicméně to tak je, důvody mohou být rozličné. Třeba, právě, na tom urgentním příjmu psychiatrické nemocnice opečovávají opečovatelé jiného pacienta s hlavou, kterému se abnormálně porouchala hlava, nebo je na záchytné stanici plno, a pak se vozí Opava, nebo i Brno.

Ale – pozor, teďka přijde důležité sdělení! – někde vás Sicher přijmou! 👌😎 V tomto směru můžete žít naprosto bez obav.

Filip84

A ano, byl jsem v Psychiatrické nemocnici Kroměříž, ovšem teďka zklamu nejen Tebe, ale i zdejší pacienty s hlavou, protože jsem tam sice jednou byl, to je pravda, dokonce je pravda, že jsem tam byl i poněkud osobně, ale nikoli jako pacient. Vím, bohužel, ale život není krásný. Ne, něco jsem tam vezl, pro kuchyni, tehdy. 😀

Pepa25

Debata na téma „Kam vás odvezou?“ pro inspiraci: https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/kam-vas-odvezou-485568/

aliendrone

Pepa25>>> NJN, co naděláš, když jedinou reálnou alternativou je krchov. 😁

Pepa25

To je tzv. konečná – v Brně na lince 5 „Ústřední hřbitov“, v Praze pokud vím některé tramvaje obrazily vinohradské hřbitovy a skončily u krematoria ve Strašnicích 😉 Mezitím může být ještě hodně zastávek a přestupních stanic …