Moccaa

Už jste se probudili z kocoviny? Kolik zrzků bylo u vás vypito?

Nebo ještě slavíte? Popište své bezprostřední pocity z národního obrození.

Nejlepší odpověď
Malvína

Zklamu tě, synku. Hokejový fanda nejsem, sem tam mrknu chvíli na přenos, ale omotaná “Czech Republic” šálou, v ruce vlajku ČR, to vážně nejsem. 🙂 Z obecných informací, které vím, jsme si ale vedli dobře, pomyslně tleskám, ale jinak se jdu zase věnovat práci.

Další odpovědi
zjentek

Ještě teď se třesu synku, vibrace bronzu tady s námi mohou rezonovat dalších deset let k nejbližší změně a to já či někteří z nás tady být už nemusím, tak si jich važme dnes. Zrzku bych si s chutí dal, ani česká vlajka na pahorku by nevadila synku, prostě na oslavu něco stylovýho k tématu. (;

Moccaa

zjentek: Uctivá poklona, synku. Tak se mi to líbí, já rovněž ještě cítím jakési vibrace z toho bronzového mejdanu! A zrzek a k němu dobrý gulášek s osmi, jak naši synci zabodovali s Amíky, to je teprve lahůdka.

zjentek

Tak tak, synku. A to prosím patříme do „velké šestky“ vedle takových velikánů, jako je třeba Rusko! Jenže s našimi prozápadními vládami se po prvních letech 21. století začalo štěstí jaksi smolit i té naší reprezentaci, prostě smůla se dotýká všeho a všech a místo abychom s tím u voleb jako správní synci cokoli udělali, tak jsme naopak došli až do tady toho „fialova“. 🤦‍♂️ Co to asi vypovídá o volbách? A ne, nemůže za to občan, že by snad nešel volit. Pravda bude někde jinde a nepomůže být fajný synek, to je málo, chce to bojovat víc!

Moccaa

O tom nic nevím, synku. Já poslouchám jen pana Jalonena.