quentos

Už jste byli někdy tak posedlí nějakou písničkou, že jste si v duchu přezpívávali všechno, co šlo, do její melodie?

Mně se to poslední dobou stává s touhle https://www.y­outube.com/wat­ch?v=bEOl38y8Nj8 a je to teda mazec. A to ji miluju už asi sedm let, a místo aby se mi zajídala, jsem do ní zažranej čím dál víc a do její interpretky taky… na jejím koncertě jsem byl za posledních sedm let sedmkrát, z toho třikrát v zahraničí, a pořád nemám dost…

Odpovědi
Justin1

Občas se mi to stává, ale moc často ne.

zjentek

Tak určutě, tohle se mně stává dnes a denně. A jsem rád, že v tom nejsem sám, díky, už jsem myslel, že jsem „jiný“. Jinak Bonnie T. je na mě příliš „Barbie“ (vsadím kilo, že má blond bobra). No a k doplnění jen tolik, že jsi nenasytný. (;

Kelt

Taky jsem si několikrát pouštěl od této zpěvačky I need a hero, která mne dokázala velice nabudit a naopak česká verze Vítr, kterou zpívá Lucie V, mne přivádí do deprese. Já znám jenom několik jejich písniček, které jsou na youtube. A každá má českou verzi. Je to fakt rozdíl, originál a česká verze.