CR chess2017

Umíte psát HTML kod?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano, není to nic těžkého. Pro začátečníka doporučuji EXCELENTNÍ stránky >>> https://www.jak­psatweb.cz/

S tímhle dokáže slušný web vytvořit i cvičená opice (s trochou nadsázky) ;) :D :D

Další odpovědi
Arne1

Ano. základy jsou primitivní.

ivzez

Ano.

anonym

Ano jistě, pokud máte konkrétní dotaz ztačí se zeptat konkrétně.

Zrovna HaTMatiLka není nic moc náročného. Je to jen relativně jednoduchý značkovací jazyk který má dát prostému textu nějakou sémantiku – strukturu, význam, označit nadpisy, odstavce, odrážkové seznamy, obohatit prostý text o provázaná multimedia a definovat hypertextové odkazy … v podstatě nijak zvlášť sám o sobě HTML neřeší vzhled do detailu to je teprve úloha pro jazyk CSS ve kterém je konkrétní vzhled pro jednotlivé prvky semnantiky teprve definován a který je nepochybně spolu s HTML také nutné znát (HTML bez CSS by byl jen korpus bez zdobení a dortové polevy). Pokud web nemá být jen statickým hypertextem a má nabízet i nějakou interakci a aplikační logiku pak se neobejdete ani bez dalších jazyků jako třeba PHP, JAVASCRIPT, SQL, a dalších …

Muffz

Ano.

Lamalam

Umím, není to nic těžkého.

Rast159

https://www.le­arn2code.cz/kur­zy/webrebel-1-html-css-javascript :) není zač