cappuccino

Ucite sve deti setrit papirem? Anebo jim donekonecna kupujete bloky, sesity a ctvrtky?

Vedi vase deti, jak se ziskava papir?

Nejlepší odpověď
Drap

Moje děti vědí naprosto přesně jak se vyrábí papír. Myslím však, že by bylo pošetilé čtyřicátníkům kupovat bloky a čtvrtky.

Další odpovědi
elkon

Kupovali jsme co bylo potřeba. Ale zbytečně jsme nerozhazovali.

cappuccino

Elkone, dekuji za odpoved. Ja spis myslim ty soucasne deti, ktere vyrustaji v jinem prostredi nez tvoje dnes uz dospele deti.
Nektere dnesni deti uz ani neorezavaji pastelky, protoze jim rodice hned kupuji nove!
Nemeli bychom sve deti od materske skolky trochu vychovavat k ekologickemu mysleni?

elkon

Já bych řekl, že jsme děti vychovali dobře, soudě podle jejich chování, které sleduji jen namátkově a stejně vidím jak spořádaně žijí i dospělé vnučky.