cappuccino

Tusili jste, ze Japonci maji tak velky smysl pro humor?

https://www.no­vinky.cz/disku­ze/cestovani-do-japonska-bez-obleceni-40443520

Dnes jsem si precetla tento clanek a hlavne i diskuzi. Musim se priznat, ze me to dost pobavilo.
Chodili byste ve vypujcenych satech? Co kdyz nam saty nebudou nebo nam nebude vyhovovat velikost ci material?
To uz rovnou muzou na letisti otevrit dobre strukturovany sekac!!
Taky je zajimava otazka, jak by letecka spolecnost nalozila se vzniklym prazdnym prostorem? Nebyla by ta uhlikova stopa nakonec jeste vetsi?
Mne takovehle vymysly pripadaji hodne humorne!! Ale jak je videt, nase spolecnost smeruje naprosto nelogickym smerem.

Odpovědi
elkon

Když vidím co je to za web, tak to ani neotvírám. Ztráta času.

paul1

Zdá s mi to jako celkem dobrý nápad.

cappuccino

paul1: Mas na to muzsky pohled, nejspis je ti jedno, co si obleces a jak v tom vypadas. My zeny mame sve predstavy a uz jen to pomysleni, ze mi neco neslusi, nesedi, ze to neni z prijemneho materialu, nebo jeto naprosto nevyhovujici strih....... Proste za me absolutni NE.
Ale dekuji ti za nazor.