dudu

Trochu Hamletovská otázka?

Dnes si s paní připomínáme 49. výročí od uzavření manželství. I když mně občas jde ruka po flintě, hodlám setrvat a radostně „táhnout káru“ dál k naslibovaným světlým zítřkům a sociálním jistotám. Máte někdo jinou, lepší alternativu?

Nejlepší odpověď
elkon

Zdá se, že se to osvědčilo, tak není důvod něco měnit. Možná jen doladit detaily.😃

Další odpovědi
paul1

Já myslím, že je to O.K. My jsme nedávno oslavili 60 výročí (diamantová svatba) a nějako nám to funguje (musím to zaklepat). Jak to zpívá Korn: Jednou jsi nic, jednou jsi král, zbývá jen jediné, táhnout to dál