dust8

Takže sociální síť onlyfans je bez cenzury a kdybych si tam udělal profil a ukazoval nadobíčko, tak budu časem milionář?

Odpovědi
zjentek

Pokud ti fanoušci ochotně zaplatí za obsah nádobíčka tak proč ne znám jednu českou vycházející hvězdičku z TV seriálu ta zde platícím fandům pod rouškou vkusného nicku o sobě prozradí nemálo je to čarodějka dovede ti ukázat mandle přes rozkrok když na to máš.

Kešař

Only fans je platforma pro pornoobsah pro ty, kteří se stydí to mu tak říkat a vydávají to za umění. Takže pokud máš co nabídnout, můžeš si z toho udělat slušnej byznys. Pornoumělci dřou jako mezci.