zjentek

Stojí tento přivýdělek za zvážení?

Co si myslíte o tomto přivýdělku? https://www.sve­tandroida.cz/chce­te-si-privydelat-facebook-spustil-novou-aplikaci-viewpoints/

Nejlepší odpověď
Kepler

Než se to dostane i k nám (pokud vůbec), budu prdět do hlíny. Pochybuju ale, že by šlo o nějaké zajímavé výdělky.

Další odpovědi
nyjono

Podle mě bude výše přivýdělku zanedbatelná.
A než se to dostane do ČR, bude hodnota Kč ještě nižší.

Arne1

Dokud je to pouze pro Ameriku, tak je to nezajímavé.

aliendrone

Myslím, že s ohledem na výtěžnost je to ztráta času. To když cestou do krámu posbíráš vratné láhve u popelnic apod., tak jsi na tom s jak efektivitou/ren­tabilitou, tak i s celkovým ziskem o DOST LÉPE. ;) :D :D