Ametyst

Stalo se vám, že prodavač odmítl prodat?

Setkali jste se s tím, že potřebujete něco koupit, ale prodávající vám to rozmlouvá?
Mně se to stalo např. ve Zdravotnických potřebách. Věděla jsem přesně, co chci. Prodavač mě ale posílal k dokrorovi.
Také v pokladně na nádraží se ošívali prodat mi lístek 6 týdnů v předstihu, Přitom to inzerují na webu.

Nejlepší odpověď
EKSOT123

Ano. Vedle pásu u pokladny mívají skoro vždy taková pěkná těžítka. Trojúhelníková, nebo čtverhranná, dlouhá asi 30 cm. Ještě nikdy se mi to nepodařilo koupit, prodejce to vždycky vrátí zpět.

Další odpovědi
cappuccino

Nevim, co jsi chtela ve Zdravotnickych potrebach kupovat? Ale treba ti chtel usetrit penize tim, ze bys to mohla mit na recept zadarmo?!

Lurius

To ne, jen mi pravděpodobně občas doporučí něco, čeho se potřebují zbavit, to platí hlavně u kávy a čaje

Emefej

S takovým prodavačem jsem se ještě nesetkal, mám přesně opačné zkušenosti. Občas vnucují i věci, pro které jsem nepřišel.

Kelt

Ano. Našel jsem zboží, které mi neprodali, protože ho neměli zaregistrované. Byly to bramborové knedlíky s uzeným masem.

elkon

Odmítnout ale není rozmlouvat. V tom je velký rozdíl. Známý prodavač mi rozmluvil určité zboží, protože věděl, že je nekvalitní. Ale jistě mě to neodmítl prodat.