jirka F

Říká se chčije nebo čůrá?

Děkuji za vysvětlení.

Nejlepší odpověď
Pepa25

C) mám jinou odpověď

Správně je samozřejmě „lulá“

Zdroj: https://cs.wik­tionary.org/wi­ki/lulat

Další odpovědi
elkon

C) mám jinou odpověď

Záleží na situaci.

df

C) mám jinou odpověď

A znáš tohle? Baba čůrá, dědek prdí, fuj to smrdí🤓 Jako dítě jsem se hodně smál, když to můj strýc řekl.

StarýPán

A) chčije

v mém věku říkám jen – chčije a chčije

Rokio

B) čůrá

Chčije je vulgarismus.

Filip84

C) mám jinou odpověď

Ty dupej vyložit „hodnotnou“ „informaci“: „To chceš udřít Rokia tak že z toho dostane nakonec nějaký záchvat slyšel jsem že Rokio má vůči tobě toleranci ale například disraeli by s tebou chtěl dělat.“ Hovno je tomu rozumět, zase jsi nasral slova bez ladu a sladu, tak: hni se, včera bylo pozdě! 👿 Tady to vysvětli: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokazal-by-mi-nekdo-smysluplne-a-srozumitelne-vylozit-hodnotnou-informaci-kterou-jsem-obdrzel-od-vevody A dělej! 👿

Chcát je nejstarší české slovo pro tu činnost. A srát pro tu druhou činnost – odtud výserna.

Tradičně se nepíše „chčije“, ale chcá; chčije je obrozenecký oznamovací způsob.

To ale Tebe nemusí interessovat, Ty máš říkat lulat, nebo také cíkat – jako správný dítě! 😈