RadaBrysova

Poradíte s reinstalací Win10 Home?

Dobry den chci reinstalovat windows 10 jelikož se mi po přihlášení ukáže jen černa obrazovka. Ale už jsem to zkoušela snad 15× a pokaždé mi to napíše ze došlo k chybě a nepovedly se zadne zmeny… co s tím? Nejsem žádný expert přes pc tak bych byla vdecna za návod „pro blbce“ krok za krokem dekuji

Původní neotázka
Reinstalace win 10 home

Nejlepší odpověď
gecco

Návod na reinstal nefungujícího počítače „pro blbce“?
Mám, dva různé, poměrně spolehlivé – každý o jednom „kroku“…
😉

  1. dones to do servisu
  2. zavolej si servisáka

___
Protože variant, co je špatně – a co s tím, je ´neurekom´…
😉

Další odpovědi
Arne1

Černá obrazovka ? A proč?

Je počítač vvůbec v pořádku?

Spousta laiků se domnívá, že bezmyšlenkovitá přeinstalace vyléčí každý problém.

Lamalam

To nemusí být tak triviální záležitost. Na dálku, bez bližších podrobností ti asi nikdo neporadí.

jáára

Neznám Windows 10 home – neexistuje.

dr.luha

Stáhnout tento nástroj https://www.mi­crosoft.com/cs-cz/software-download/windows10 , dát do mechaniky prázdné DVD, spustit stažený soubor a řídit se pokyny instalace. Licenci nepotřebujete, aplikace pozná že se jedná o přeinstalaci.