jirka F

Provozují v Brně metro?

Jeden uživatel to psal na novinky.cz že v Brně je ledovka a že tam nejezdí ani metro.

Nejlepší odpověď
Dochy

Však napsal, že tam Metro nejezdí 😉

Další odpovědi
aliendrone

Nemají krtka, jezdí tam šalinou. 🙂

Emefej

Když je v Brně náledí, nelétají tam ani vzducholodě.

marci1

Možná měl na mysli tramvajový tunel v délce 602 m, někdy se o něm hovoří jako o „brněnském metru“. 😄
https://www.ku­dyznudy.cz/ces­ka-nej/dopravni/nej­delsi-tramvajovy-tunel-brnenske-metro

Filip84

A když na novinky.cz (hlavně na novinky.cz! 🤪🤓🤦🏽‍♀️), nebo na jiný web, třeba jsemvelkydebil.aq, někdo napíše, že v Německých Pavlovicích, obec Osoblaha, okres Bruntál, mají mezinárodní letiště, budeš se tady ptát, jestli Německý Pavlovice, obec Osoblaha, okres Bruntál, provozují mezinárodní lety? 👌🙃😂😂😂

EKSOT123

Hláška z internetu: Dost mě zklamal přístup samotných Brňáků: Člověk se zeptá, kde je nejbližší vchod do metra a dočká se jen nevraživých pohledů a vulgarit.