Franta_Intoš

program na skládání hudby??

existuje program na skládání hudby v notové osnově (že by se prostě přidávaly notičky, takty a nástroje), žádní barevná hudba jako např.: fl studio nebo magic music maker, ale prostě program který by měl notovou osnovu s notami. Bez těch čárek které ukazují kdy má jaký tón zahrát, prostě klasické noty.

PS: hodilo by se kdyby tam byla dynamika + více hlasů

PPS: pokud žádný takový program neexistuje, byl by někdo z vás schopen jej naprogramovat za nějaký menší peníz???

Díky za odpověď

Odpovědi
jsemjá

Moc si vymýšlíš. A stejně, je lepší skládat s kytarou a hlasem.

anonym

https://muses­core.org/cs MuseScore , je zdarma pro Win, Mac i Lin. A je to v podstatě přesně to co popisuješ. Běžný notový zápis který umí program přehrát na nějakém nástroji nebo jen tisknout.

Franta_Intoš

@jsemjá
jasně, ale nedělám to kvůli sobě…
navíc:
k čemu ty složité prohramy s miliardami funkcí, když můžu mít program s pár funkcema a jen noty a jednoduché ovládání???