jirka F

Proč ve vzduchu vidím lítat tečky, někdy i tasemnice nebo ještěrky?

Čím to může být? Že by mně nefungovaly správně oči?

Nejlepší odpověď
Filip84

Schizofrenií – už ses na to ale ptal! 🙄

Jakékoli halucinace – sluchové, zrakové: jakékoli = schizofrenie (v Tvém případě – nechlastáš, nefetuješ …).

Zajdi za lékařem, ať Ti upraví prášky – nezabírají, jak mají.

Další odpovědi
zjentek

Je jaro, ve vzduchu toho létá…

Savier

Zde je odpověď.

Filip84

Savier: Ne, to je jiný případ – to vidíme, občas, všichni.

To, co popisuje jyřýk🤪, jsou plnohodnotné zrakové halucinace a Ty jsou (většinou) způsobeny užíváním nějakých látek, psychotickým onemocněním nebo psychospiritu­ální krisí.

jyřýk🤪 už se opakovaně vyjádřil, takže vím, že u něj je to schisofrenií.

Savier

Ahaaaa. To jsem nevěděl. Já myslel že Jiřík není na hlavu nemocný. Děkuji.

Filip84

Savier: Kdyby nebyl pacient s hlavou, bude jyřýk (to musí být, protože motýly létaly), ne jyřýk🤪: jednoduše poznáš!