FlAsh_7

Proč jsou někdy nemovitosti klasifikovány jako alternativní investice?

Odpovědi
elkon

Alternativní může být v tomto směru cokoli, kam lze uložit peníze. Pro někoho nemovitosti, pro jiného zlato, nebo obrazy starých mistrů. Každý má na to svůj názor. Alternativní znamená možnosti volby.

Hlada

Takové klasifikace potřebují ti, co učí, nikoli ti, co umí.

Jakub Tlapal

Já bych si chtěl taky koupit byt ve městě a pronajímat ho. Podle mě je to zlatý důl. Máte pravidelný příjem a o byt se starají nájemníci. Samozřejmě za předpokladu, že narazíte na slušné lidi. Zatím ale nemám našetřených tolik peněz, tak se snažím přivydělat přes investice do půjček a mám v oběhu stále víc peněz a tím i větší zisk, takže si myslím, že za takové dva roky bych na ten byt už mohl mít našetřeno.

willsaldana

I'm really impressed by what's on this page. It shows how well you understand the subject io games unblocked