zjentek

Proč je plyn od konce kovidu o necelých tři sta procent dražší, když Putin stále dodává za stále stejnou cenovku?

Ceny v současné ČR(deli).

Odpovědi
Ametyst

Nejspíš si ruský plyn chytře a draze, jak přísluší fialové vládě, kupujeme od Němců. Abychom vyhověli sankcím, a nedostali od Brusele za uši, Co je dovoleno Němcům, není dovoleno Čechům. Česká vláda má 100+1 výmluv na Evropskou unii, ale sama o své vůli udělá všechno 10× horší, než to udělala EU.
Taková je smutná pravda.