Mike78

Proč mi po instalaci SSD disku a výměně zdroje blbne myš?

Dobrý den,
už dlouhou dobu mně blbne myš.
Začalo to, když jsem namontoval SSD disk, zároveň jsem měnil zdroj na Seasonic S12II-520 520W. Nainstaloval jsem čisté Windows. Po každém startu Win7 mně nesprávně funguje myš, zkoušel jsem měnit i za jinou a stale to stejné.

Nevím jak jinak to popsat, tak tedy alespoň takto:

Hned po startu Windows otevřu jakýkoliv prohlížeč, jdu na vyhledávání,kliknu do okna a kurzor (abych mohl začít psát mě vyskočí). Není možné tedy psát. Děje se to i v MS Office, zkrátka kdekoliv kde mám psát. Děje se to i pokud najedu na tlačítko Start u Win7 a chtěl bych vypnout/resetovat PC, v tomto případě mi nabídka zmizí.

Až po cca 1–2 min toto přestane a vše je v pořádku. Pravda ovšem je, že tu a tam to dělá i po nějaké době práce s PC.

Nevíte co to může dělat?

Díky za rady.

Odpovědi
JájsemRaibek

A díval ses na správce zařízení? Na kartu pro myš, vlastnosti a aktualizování ovládače? Popř. USB, pokud je zapojená přes USB.

Mike78

Ano, vše je tam v pořádku. Tenkrát před instalací nových W7 (po zakoupení SSD a Zdroje) jelo vše i s touto myší v pořádku. Dělá to ovšem i s jinou myší.