Pavel CZ

Poradíte mi s GPS navigací?

Prosím, poraďte mi, podle čeho mám vybrat turistickou GPS navigaci do 5 tisic.Nemusi mit nejake extra funkce,ale kdyz uz,tak aby odpovidala cene atd. Prosim,neodkazujte me na ruzne webove stranky, potreboval bych spis radu od „zkuseneho laika“. Diky moc.

Odpovědi
jkjk

Hodi se dlouha vydrz, dobry je barevny display (prece jenom na barevnou mapu se toho vejde vic), prakticky je taky slot na pametovou kartu na aktualizaci map. Samotne mapy taky existuji ruzne, konkretne pro CR delaji turisticke mapy do GPS dve spolecnosti (kazda v nich v nekolika meritcich); mapy mohou byt v cene GPS nebo take nemusi. Odolnost co se tyce narazu a pocasi je snad uz samozrejmosti u vsech turistickych navigaci.

Rozhodne nebrat automobilove navigace ci PDA, ty se na turistiku nehodi.