thepianist

Poradíte fotoaparát do 4–5tisíc s dobrým poměrem cena/výkon?

Ahoj, potřebovala bych tipy na nový fotoaparát. Nemám sice našetřeno desetitisíce, ale jsem laický a podle mě ne tak úplně náročný fotograf a ráda bych sehnala slušný foťák s dobrým poměrem cena-výkon. Poradíte prosím? Děkuji 🙂

Odpovědi
Otazník123

Co třeba tento https://digitalni-fotoaparaty.he­ureka.cz/canon-powershot-sx620-hs/specifikace/#sec­tion

Jinak souhlasím s Alesh že kupovat foťák v této cenové kategorii je téměř zbytečné vzhledem k tomu jak fotí dnešní smartphony pokud tedy člověku nejde o pořádný optický zoom, to stále ještě mobily neumějí

Alesh

Nevím, ale přijde mi to jako kravina v dnešní době našlapaných foťáků ve smartphonech kupovat foťák v této cenové relaci. To si radši kup smartphone s lepším foťákem a budeš mít 2 in 1. Foťák budeš mít furt s sebou, kdykoli budeš mít objekt k focení, budeš mít foťák u sebe. V opačném případě budeš mít jen krám, který když ho budeš potřebovat, tak ho budeš mít doma v šuplíku. 🙂

Zdroj: https://www.dxo­mark.com/cate­gory/mobile-reviews/

elkon

Za tu cenu nečekej zázrak.