Minas

Pomůže mi vzít si půjčku na věc, i když si jí můžu dovolit, abych pak dosáhl na lepší hypotéku?

Přemýšlím o zakoupení jednoho předmětu do podnikání, cena zhruba 200 tis. Mám na předmět peníze naspořené, vím, že mi to v delším horizontu podnikání zlepší a přinese větší zisk, ale ještě nemám takový počet zákazníků, kde by se to tolik využilo.

Plánuji si v následujících 2 letech žádat o hypotéku, kde jsem se dočetl, že je potřeba si alespoň vzít jednu půjčku pro lepší bonitu u banky a dostat tak výrazně nižší úrok.

Dává smysl si vzít půjčku třeba na 30% z částky předmětu do podnikání, jen abych měl půjčku a dobře jí splácel a ukázal tak bance, že jsem solidní žadatel o hypotéku?

Odpovědi
Dochy

Doporučuju konzultaci s nějakým hypo poradcem.

Mám jisté pochybnosti, zda podnikatelská půjčka jakýmkoli způsobem vylepší Tvůj kredit pro osobní hypotéku.

Pepa25

Pravděpodobně nepomůže

Pruddenn188

Poté, co jsem byl podveden a ztratil vše, zdá se, že se nedokážu postavit zpět na nohy. Dostal jsem finance od Centur financing Ltd, legitimního věřitele, který mi řídil přítel. Věřitele můžete kontaktovat na adrese: cfunding@consultant.com