jirka F

Pomáhá vám vyrazit do přírody, nebo mezi lidi, když se chcete uvolnit či jinak vypnout?

Já tedy chodím raději do přírody, kde mám svůj klid. Ale ani jít mezi lidi mně nevadí.

zdroj obrázku, jakož i všech, které sem vkládám, je Pixabay.

Nejlepší odpověď
Kepler

a) pomáhá mě v tomle příroda

Nikde se tak neuvolním tak jako při výpravě na hřiby, a to zásadně sám. Bolí mě sice potom celý člověk, ale je mi fajn. Je dobře zavlaženo, takže příští týden vyrážím znovu.

Další odpovědi
aliendrone

c) mám jinou odpověď

Mně pomáhá jen nerušený spánek v úplném tichu a tmě, dokonce mám za tímto účelem upravenou ložnici. Jako příroda je fajn, lidé už méně, ale vypnout se podle mne dá jen ve spánku – a to ještě ne vždycky. :(

Kelt

c) mám jinou odpověď

Mohu dát jak a tak b, ale zaškrtnul jsem c. Záleží na našem vnitřním stavu, to okolí není rozhodující. Když jsem celý den ve stresu a jdu do přírody, do fitka , mezi lidi, na rande, je to prostě moje rozhodnutí a hlavní věc je ta, že se dokážu uvolnit určitým způsobem.

anonym

c) mám jinou odpověď

vyrazit mezi lidi není obecně funkční recept. Pokud vyrazíte s lidmi z práce tak to samozřejmě nefunguje, protože budete mlít zase jen o práci 🙂. Vyrazit s nejbližšími, to je něco jiného a ano, ideálně do přírody ale hlavně hodně daleko od všeho.

Jan Kunčar

a) pomáhá mě v tomle příroda

Několikahodinová procházka po lese nebo po loukách, zásadně sám.

marci1

a) pomáhá mě v tomle příroda

Procházka lesem s lidmi. 🙂

led

c) mám jinou odpověď

V prirode čerpám energiu a kľud, medzi ľuďmi pozorujem život.
V prírode rada počúvam rozprávanie vĺn rieky, vetríka v korunách stromu, príbehy mraveniska a podobne
Ak človek pozerá na život na ulici otvorenými očami a čistou mysľou, objaví celé spektrum farieb pováh. Niečo podobné ako Werich vo filme Až přijde kocour.

ivzez

c) mám jinou odpověď

Záleží na situaci.
Někdy více pomůže příroda, jindy lidé.

elkon

c) mám jinou odpověď

Jsem v pohodě, nepotřebuji žádné uvolňování, ale kvůli rozhýbání těla a svalů, jezdím občas na kole.

motorku

c) mám jinou odpověď