zjentek

Pokud by se idiocie dala léčit za přispění finančních prostředků, založili byste na mě sbírku?

Děkuju. Váš zjentek 🥰

Odpovědi
Rokio

Ty nejsi idiot. Podle mě tvoje IQ je nadprůměrné. Jsi pouze jiný.

Emefej

U nevyléčitelných případů je to zbytečné.

Filip84

Další narcistický výlev? 🙄

Samozřejmě, že ne: co je mi po Tvých problémech? 🙄🙄

zjentek

Rokio, jiný ve smyslu- lama? Nebo jinak?

Rokio

zjentek: Jsi excentrik. Chováš se někdy zvláštně. Neber to jako urážku, ale jako zdravou kritiku.

zjentek

Rokijáči, to by sedělo, děkuju!

Po pravdě, miluji zejména to neobvyklé/zvláštní. Naopak to obvyklé je pro mě v podstatě nuda. A nudný život já považuji za trest, cosi jako vězení, nebo tak něco 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Opatruj se a pěkný víkend 😉