Savier

Pohlaví dnes změnit i bez operace! Pokud budu mít v občance, že jsem žena. Mužů chodit do ženských převlíkáren?

Schválili to! Budu moct chodit beztrestně do ženských převlíkáren a šaten, když budu mít v občance že jsem žena?

Nejlepší odpověď
Filip84

Savier, Savier … 🤦‍♀️

Četl jsi alespoň ten článek? Ústavní soud zrušil části občanského zákoníku, které považoval za protiústavní, a to až cca za rok. Do té doby budou platné, arciť neúčinné.

Na státu bude, aby za ten rok nachystal adekvátní legislativu. A, sorry, nejsem jasnovidec, abych věděl, jak se s tím popere. Tahle vláda by se s tím měla být s to popasovat lépe, než předchozí, protože Babiš byl obklopen neuvěřitelnými blbci, no, legislativní proces jim prostě moc nešel. Ale měla neznamená, že tomu tak bude!

V každém případě bude muset i potom proběhnout správní řízení, v rámci kterého bude nutné dokázat, že když se chce muž jmenovat Terezka Nováková, že je opravdu ženou, arciť ženou s ptákem a koulemi. To není hop na krávu, a už je tele!, to není až tak jednoduché.

Já pár „transek“ znám, nemají to jednoduché. Pro některé je transiční operace, doslova, vysvobození, jiné doslova děsí a frustruje je, že se nemohou jmenovat Terezka Nováková, když se nechtějí nechat vykastrovat a vyrobit si bambeřici. O to není, s chlapa vyoperuješ frajerku nevídanou, kundu mu chirurgusové vyrobí, že budou holky na šatně závidět, kozy z implantátu, jak Dolly Buster, ale pořád je to těžká operace, se značnými risiky, nehledě na to, že ty změny jsou nevratné. Jo, stává se, že X – XX let po transici se to vrací zpátky, ale to už nikdy nebude mít „frajer“ normálního ptáka, a místo koulí bude mít implantáty. Takže, víš co, jenom dobře, Ústavní soud má pravdu, ale nepředstavuj si to tak, že dojdeš zarostený na matriku Státu Ptákoland, řekneš: „Jsem ženská, chci se jmenovat Linda!“, oni řeknou: „Igen!“, vydají Ti novou občanku a zítra můžeš očumovat holky v dámských šatnách! 😈 To určitě ne! 🙈😅

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě

elkon

Jestli chceš chodit do převlíkáren jen proto, abys mohl šmírovat ženský, tak si nějakou najdi a budeš to mít bez problémů doma.

Tonda Káňa

Hele, já respektuji, že jsi trans, ale na druhou stranu, chlap co se narodí jako chlap prostě má zůstat jako chlap, není to přirozený. Podle mě je to psychická nemoc. Necháš se přeoperovat a pak nakonec ještě zjistiš, že se ti to nelíbí. Třeba jako tenhle https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hPum4UUi­qAc …

plebs

Hele Savi v Německu kde mají daleko delší demokracii než v ČR můžeš měnit pohlaví každý rok a to je právě ta nejlepší demokracie a dodržování lidských práv.