Iceman88

Pofiderní lidi – bavíte se s nimi? 😉

Mám na mysli takové ty lháře a lidi, kteří s vámi manipulují. Jednu uživatelku jsem už zablokoval teď, možná víte o koho jde, ale měl jsem to už udělat dávno, teď toho lituji.

Ještě je tu jedna holka. První týden v říjnu jsem jel do Tlumačova na kole, měl jsem tam mít sraz s jednou holkou, samozřejmě jsem jí dal svoje telefonní číslo. Když jsem tam dorazil na můj telefon volal nějaký žárlivý kluk, já mu po telefonu moc nerozuměl, jen mi předvedl žárlivou scénu. Ta holka samozřejmě nepřišla, protože spadla na kole, já si tehdy myslel, že to byla sranda, tak jsem jí za to zdrbal, ale to už jsem se jí omluvil. Jenže od té doby, co jsem jí dal své telefonní číslo, tak mi na můj mobil pořád volali různé inviduda z anonymních čísel. Kdybych ty čísla nezablokoval, volalo by mi to až do teď, vůbec neměli odvahu volat ze svého telefonního čísla, protože moc dobře vědí, že bych jim udělal ze života peklo!

A aby toho nebylo málo, tak včera na facebook na Štědrý den mi ta holka z Tlumačova posílala video, kde má obvázané koleno a popřála mi Všechno nejlepší, ano, ze začátku jsem si myslel, že si dělala srandu a že na tom kole nespadla, ale už se jí to lepší.

Včera jsem jí dal možnost, aby se přiznala, komu všechno mé telefonní číslo dala, samozřejmě se k tomu nepřiznala a jen zapírala, tak jsem si jí zablokoval a potom ještě jednou odblokoval, aby se k tomu přiznala, samozřejmě neúspěšně, jen zapírala, ta taky půjde už do blokace, člověk nesmí být debil a nesmí si všechno nechat líbit, protože to by se potom stupňovalo, znám to ze své vlastní zkušenosti. 😉

Pofiderní lidi – bavíte se s nimi? 😉

Nejlepší odpověď
Drap

Jako silně pofiderní se mě jevíš právě ty. Toho dojmu jsem nabyl po přečtení tvé zmatené otázky. Možná bude dobře, když si mně hned zablokuješ.

Další odpovědi
elkon

Dětské zmatené bláboly, to si vyřizujte mezi sebou a netahej to do veřejného prostoru.

aliendrone

A to se poví pančelce!! Si nemysli, mně peklo neuděláš, protože můj tatínek přepere toho tvýho! 😁 😁 😁

Rokio

S nečestnými lidmi není kloudná řeč. Bohužel mezi takové lidi patří jeden můj příbuzný, a proto s ním přijdu někdy do styku.

Říká se ale, že příbuzné a sousedy si nevybíráme, a proto s tím holt nejde moc co dělat.

zjentek

Já ano ale oni se mnou ne.