Lgee

Píchání na žebrech a jiných místech, lze s tím něco dělat a může to mít nějaké následky?

Pokud to nejde s tím něco dělat, nemůže to způsobit nějaké zdravotní potíže, pokud ne tak to přežiju pár let.

Odpovědi
dubraro

Správná otázka na špatném místě. Ordinace lékaře by byla lepší.

Když mi bylo tak 15 nebo 16, často mne píchalo na prsou. Šel jsem s tím k lékaři a vysloužil jsem si zápis „Simulant“ ve zdravotní kartě červeným inkoustem.
O mnoho let později jsem opravoval počítač lékaři kardiologovi. Pak jsme se dali do řeči a on se mi chtěl pochlubit novým ultrazvukovým přístrojem na vyšetření srdce. Tak ho vyzkoušel na mně. Kouká na obrazovku a říká „Vy máte nedovíravou chlopeň, nepíchalo vás v mládí na prsou?“