stana73

Pamatujete Památníček?

Máme tam někdy notoricky známé,někdy originální zápisky kamarádů,spolu­žáků,učitelů,te­tiček,.....

Nejlepší odpověď
annas

Pokud vás zajímají i názory jiných uživatelů (včetně Beas,která na Odpovědích stále působí),podívejte se na

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ma-nekdo-z-vas-uschovany-stary-poklad-babiccin-pamatnik

Další odpovědi
Děda Louda

Jasně! Nedávno jsem objevil památníček po své mamince. Dýchá z něj duch minulých dob a romantických časů prvních lásek a tanečních, galantních nápadníků…
My ve svých otrlejších časech jsme si vedli taky své záznamy o přátelství až za hrob, o svých růžových snech o budoucnosti , svých ambicích a nadějích, láskách…
V našich „hovězích letech“ jsme tomu chlapácky říkali cancák a nesměl tam chybět canc jediného kamaráda od ohně a putování, zkrátka romantika…
Kde že ty doby jsou?

quentos

Taky mám schovanej ;{)> ale je toho tam pomálu

SajmonModer

Pamatuji. Mám schovaný :)

panenka

Ano pamatuji a mám ho schovaný doma jako památku.

Pralinka1979

Též pamatuji a nedávno mi jej moje mamča dovezla a dětem se moc zalíbil 🙂