dust8

Ovlivňují nějak mrazy a větší teploty pod nulou kvalitu, přenos a rychlost wifi signálu, pokud je jinak jasná obloha?

Odpovědi
Dochy

WiFi má poměrně krátký dosah. Takže podle mně ani moc ne. Pokud Ti jde o šíření venkovním prostorem tak nějaké, podle mně poměrně malé, změny může mít na svědomí: Jiné odrazy od mokrých povrchů než od zmrzlých povrchů, prostup signálu např. listím, ev. vliv na aktivní prvky (elektronika)