Origami – kde se naučit?

Origami je vytváření různých motivů ze skládaného papíru.

Odpovědi
petr83

zkuste najít nějaký „kroužek“ ve vašem okolí který se tomu věnuje, i kdyz to bude asi problém. A nebo to udělejte jako já. Na internetu si najdete schémata(link níže) a zkoušejte a zkoušejte a zkoušejte…na linku který jse uvedl najdete jak návod,popis tak diagramy, používá se několik málo značek tak zladnutí není problém, je to jen o trpělivosti

Zdroj: www.origami.cz

Krugerka

Zkuste se mrknout po internetu napište navod na origami a něco vám tam určitě vyjede.. Já jsem třeba našla takovouto žabku viz.odkaz
http://zakusek­.blog.cz/0704/o­rigami-navody

alenka901

no já bych doporučila youtube-do vyhledavače napsat-origami step by step nebo how make origami
je tam spouta videíí mě to pomohlo líp než kniha

Bibinka1111

V knihkupectví prodávají takovéto knížky …