PetaKo

Od jaké firmy byste mi doporučili koupit bluetooth reprák?

Odpovědi
jáára

JBL

Vercule

Přijde na to kolik za něj chceš dát. Pokud chceš něco dostupnějšího, tak se mrkni na student-eshop.

majki636

Synovy jsem koupila tady tento https://www.student-eshop.cz/bluetooth-prenosny-bezdratovy-reproduktor-se-svetlem/cerna a je s ním spokojený. Jede u nás každý den, takže super -_-

Jofko8

jednoznačně JBL. Mám ten takový malý reprák už dost dlouho a jsem s ním maximálně spokojený

IvkaH

Vercule: Sice od nich nemám, ale mám od nich sluchátka a příslušenství k telefonu a se vším jsem spokojená. Dá se tam toho sehnat hodně za slušnou cenu,