cvak

Proč má nový monitor špatný obraz?

Dobrý večer, měl bych menší problém ohledně monitoru. Koupil jsem si nový od BenQ GL2450. Když jsem ho na zkoušku připojil k notebooku tak byl obraz hrozný, tedy aspoň oproti displeji notebooku samotného. Monitor by měl být FullHD ale když jsem ho připojil k xboxu tak měl stejně špatnou kvalitu obrazu. Obraz nebyl čistý ani ostrý, zkrátka ne to co jsem čekal. Když si vezmu třeba televizi která je také FullHD tak u ní je obraz čistý a jasný. Jak to, že to tak není u monitoru může to být tím, že je monitor levnější nebo zkrátka monitory nedosahují takové kvalit jako televize? Nikdy jsem stolní počítač ani monitor nevlastnil takže nevím jestli se to dá nějak vylepšit nebo jestli bych měl jít monitor vrátit.

Odpovědi
arygnoc

každý predajca v čr je povinný k zbožiu prikladať manuál v českom jazyku.
skúste ho použiť, os win by mal monitor detekovať automaticky.

pokiaľ ste monitor kúpil u vietnamcov, návod máte tu: http://www.navody-manualy.cz/monitor-benq-lcd-gl2450-24-5ms-12m-1-1920x1080-dvi-1567305

;-Q