FUN.terča

Nevím co si přát k vánocům…:(

Co si mám přát k vánocům???
Je mi 12 let a jsem z Vesnice.Mám ráda tanec a skákání přes švihadlo.
Chodím na volleyball.A už si nehraju s miminkama ani s panenkama.
Co si mám tedy přát?????????Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Asi máš vše, že nevíš co si přát. Nechej se proto překvapit, možná to bude právě o to lepší.

Další odpovědi
hanulka11

můžeš si přát pěkné „sálovky“ a nějaké sport. . oblečení na volejbal
blíží se zima – co třeba pěknou čepici a šálu + rukavice ........
dobrou knihu- těch není nikdy dost ,
hudbu k poslechu a tanci

MonkeyKing

Trochu pokory, děti v Africe také slaví Vánoce, ale žádné dárky nedostanou, protože nemají rodiče či lidi od kterých by je dostali. Jsou ale veselé, protože je nezužují nemoci, válka, hlad atd. jako jejich vrstevníky o pár stovek kilometrů dál !

Nauč se vážit mála a toho co máš a uvidíš, že máš opravdu hodně !!!

huxa

aby se ti rodiče věnovali a nemuselas sedět u PC a klást takové hloupé otázky… a k čemu dárek, když nic nepotřebuješ? Vánoce nejsou jen o dárcích…

elektrikář

Napiš si na Ježíškovskou poštu na Božím Daru v Čechách.Třeba ti tam poradí. Když jim pošleš oznámkovanou obálku. Se tvojí adresou. No a když ti neporadí budeš mít alespoň obálku označenou vánočními razítky.Taky hezký dárek.
Doplňuji:
U nás doma se obálka z přáníčky dávala do zdvojeného okna.Ku podivu si ji tam ježíšek vždy našel.Hezké Vánoce a ať ti dárky udělají radost,