Nikiiiiii3

Nejde mi na PC najít wifi :(

Dobrý den,měla jsem měsíc notebook v opravně a ted kdyz mi ho přivezli,tak se nemůžu připojit k wifi co máme doma.Najde mi to dost ostatních,jen ne tu naši,přitom mám všechno zaplé,zkoušela jsem to i restartovat a nic nepomáhá :( . Pokoušela jsem se to i ručně nastavit podle internet,ale také nic.Nevíte co s tím? Děkuji

Odpovědi
A.d.a.m.

Nemá Vaše domácí Wifi skryté SSID ( http://cs.wiki­pedia.org/wiki/SSID )?

pl4toon

Možná je na vině router. Zkusil bych ho restartovat. Nebo úplně resetovat do továrního nastavení a znovu nastavit.