Lukas27

Nakupujete raději v supermarketu, nebo si necháváte jídlo přivézt rohlíkem? Jaké to má výhody?

Odpovědi
Ametyst

Nakupujeme v malých kamenných obchodech i v supermarketu, když je nutné zajet do civilizace. K nám žádný Rohlík ani Košík nejezdí.

cappuccino

Vyhody to ma nesporne pro lidi, kteri nemaji na nakupovani cas anebo jsou nejak omezeni a nemohou na nakupy chodit! Navic nakoupis jen to, co si objednas a nenechas se zlakat ruznymi nabidkami.
Dalsi vyhodu maji tyhle nakupy treba v dobe pandemie.

GM

Nakupuji s supermarketech i pro rodinu dcery, která bydlí v blízké vesnici a mají tam většinu zboží o 1/3 dražší. (Někdy mi to i zaplatí.8-))

elkon

Nakupujeme podle toho, jak nám to právě vyhovuje. Někdy v Lidlu, někdy v Albertu, někdy v Bille, Je to různé. Pro toho, kdo je nemocný, je dovoz výhoda. Výhoda je to i pro ty, kteří jsou líní udělat pár kroků pro zdraví.

Mravenec

Pro mě žádné výhody, mám Billu, Lidl i Albert velmi blízko.

Do Tesca jezdím automobilem, na větší nákupy.

Emefej

Nejraději nakupujeme v naší malé samoobsluze, máme jí kousek od baráku a mají tam skoro všechno.

paul1

Kousek od nás je Tesco a potom ještě malý „Supermarket“, kde ale mají troch vyšší ceny. Takže raději Tesco.

Dochy

Většinou supermarket. Vzhledem k tomu, že z různých důvodů stejně 1–3× týdně jezdíme kolem to bývá rozumnější.
Dovážková služba (rohlík, itesco,…) občas, když se nehodí někam jezdit. Může to ušetřit čas i peníze pokud člověk tu službu zná a vi co od ní čekat a co chce…