Lukas27

Na jak dlouho vidíte válku v GAZE?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se konflikt nerozšíří na většinu světa včetně Evropy , tak nejméně 5 let.

Další odpovědi
zjentek

Tak dlouho, dokud se neresetuje ekonomika USA, potažmo Washingtonu i s jeho Izraelem a unií v Evropě. A tenhle proces bude trvat hodně dlouho (podívejte se prosím směrem na Východ a ekonomiky tamních zemí), už to nebude jako jsme tomu byli zvyklí od sedmdesátek do r. 2012 (konec světa jaxme ho dosud znali). Děkuju.

elkon

Nestarám se o to.

Ametyst

Na dlouho. Nejhorší je, že povstávají spící muslimské buňky v západních zemích. Hlavními městy pochodují statisíce muslimů, vyřvávající nenávist. Západ je na pokraji občanské války. Obyvatelstvo už pomalu a nesměle odhazuje politickou korektnost, a volá po deportacích ilegálů.
Ovšem z Prahy mě masmediálně poučí, že patříme na západ.