VaKo

Můžete mi poradit jak si založit „mikronárod“ ?

Je možné jen zaslat deklaraci nezávislosti? Pokud ano, může být zaslána elektronicky?

Přijeďte se někdy podívat do Knížectví Millenie budu rád :D
Doplňuji:
Mikronárod – mini stát který lidé založili většinou kvůli hrozné vládě např. Knížectví Sealand, Hutt River a v česku: Valašské království, Svobodná spolková republika Kraví Hora

podívejte se na wikipedii 😉

Nejlepší odpověď
zjentek

nevim ..gulag, kdybych nevěděl, že jsi taky součást administrativy tady, tak bych se tvé odpovědi zasmál, ale protože vím že jsi, tak ti řeknu, že je mi hodně trapně, když tady přispívám a musím vnímat to zoufalství, jak jdete do kytek :o
Doplňuji:
a ještě si to nakonec smažete ..no supr administrativa ,(

Další odpovědi
Drap

Co to je mikronárod. Musíš upřesnit. Přesná a všeobecně uznávaná definice pojmu národ neexistuje. Tímto pojmem se v různých zemích a jazycích odlišují zcela rozdílné sociální organismy.