Rokio

Může se člověk, který skončil v pekle, dostat později do nebe?

poznámka: Otázka je určena pro křesťany a ty lidi, co věří v křesťanského Boha. Také mohou odpovídat židé a muslimové.

Odpovědi
Drap

Ne, tam jak se jednou dostaneš, neni cesty zpět.

zjentek

Nesmíš přestat srát, prudit a kušnit, aby tě ostatní ztama chtěli zase vykopat. Jako i dříve ze škol, různých zaměstnání, akcí všeho druhu, z rodin, ze serveru Odpovědi a tak všeobecně různě. No a kam jinam by tě z pekla asi tak vykopali? Heh?

Hele, Rokiáči, základen v pekle je SE PTÁT!!! Hlavně PROČ! PROČ tamto máte tak a ne jinak, PROČ zrovna tamto je tam a ne tam, PROČ tamnten tam robí to a ne ono, PROČ tohle zrovna takhle, jako, PROČ? PROČ PROČ PROČ! Tohle je dobrý základ, dostat se z pekla do nebe 💁‍♂️🤷‍♂️🙋‍♂️

Hodně štěstí a poklidnou svatou neděli. 😛

Filip84

Nemůže se dostat odnikud nikam, peklo a nebe jsou „konečná“, na pořád (jasně, nepředstavitelná domněnka, ale tak to v theologii a dogmatice je!). Opak by odporoval logice posledního soudu: tak, sakra, když je ten soud konečný, tak je, kurwa drát, konečný, ne? 😜😂

Výjimkou je očistec, ovšem očistec je ryze katholické dogma, to za prvé, a za druhé, z očistce je jediná cesta: „nahoru“. Otázka je, kdy, jestli za měsíc, nebo za 2,357 let. Ale: „nahoru“!

Roman71

Mám pocit, že jsem na tuhle otázku už několikrát odpovídal jedné a té samé osobě.. Udělám to tedy znovu. Peklo nepochází z Bible. Smrtí člověk přestane existovat. Pokud bude někdo vzkříšený k duchovnímu životu v nebi, tak JEN za jasných podmínek. Aby se tak stalo, musí být ZASVĚCENÝ Bohu, být Bohem VYVOLENÝ a vytrvat ve službě až do smrti.