Rokio

Mohu sníst prášek na mytí v pračce?

Uživatelé Odpovědi.cz si přece myslí, že bych měl zobat prášky.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ametyst

ne

Sobě nepomůžeš, a rodině způsobíš trápení. Neměl bys číst a brát na vědomí zle myšlené rady od zdejších známých firem. Třeba si dej zase měsíční pohov, je to osvěžující. Venku je krásně, příroda kvete, tak co tady.

Další odpovědi
elkon

ano

Tvůj rozum tomu odpovídá. Protože chytrý člověk takovou otázku nepoloží, ani nevymyslí.

cappuccino

jiný názor

Ja tomu nejak nerozumim? To ty si vlezes do pracky a budes jist prasek na myti??
Nebo jak jsi to myslel?
Ja bych te pro jistotu do koupelny vubec nepoustela!!

Filip84

ano

Jistě, že můžeš. Člověk může, v zásadě, udělat cokoli, co je v jeho moci. Je v Tvý moci sníst „prášek na mytí v pračce“? Jestliže ano (odpověz si sám, zda-li ano, či-li nic), můžeš tak učinit.

Ovšem s výkonem práv je spojena i odpovědnost. Ten „prášek na mytí v pračce“ také může být to poslední, co v životě sníš! 😈

A nepřenášej odpovědnost za své skutky na jiné, ano? Jsi dospělý a svéprávný. 🙄👿

Emefej

ano

Ano, můžeš, nikdo ti to nemůže zakázat. Dobrou chuť!

df

jiný názor

Samozřejmě, že můžeš. Jestli to uděláš, to už je na tobě. Uživatelé si myslí, že bys něco měl, ty pokládáš otázku, jestli něco můžeš. Můžeš samozřejmě i to, o čem si uživatelé myslí, že bys neměl, anebo dokonce můžeš i to, o čem si uživatelé nemyslí vůbec nic.

Drap

jiný názor

Určitě, sníst ho může každý. Nepíšeš kolik prášku, ani jaký druh. Počítej ale se značnou nevolností, možná i s hospitalizací v nemocnici.

Filip84

cappuccino: Matka ho bude mejt venku hadicí! 😅😂 To do toho „blázince“ pojedou oba raz – dva! 😜😂