Rokio

Mohu prosím požádat o odkaz na svoji otázku, kde jsem chtěl zmordovat Filipa84?

Přiznávám, že jsem chtěl zavraždit učitelku tělocviku, člena rodiny, psychiatra a souseda.

Můzete mi ale prosím ukázat důkaz, kdy jsem chtěl vzít život Filipovi? Kde přesně jsem o tom psal? Ve které otázce? Dost by mě to zajímalo.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Požádat můžeš. 😅
Já si taky vzpomínám i na otázky a reakce, kdes ho vychvaloval do nebes. :D Asi jsi proměnlivý a nestálý. 😅

Další odpovědi
Filip84

Nemůžeme, je smazaná.

A už to neřeš: bylo to – není to. 🙄

Jdi vykopat jámu 2 × 2 ÷ 1 m, pak ji zaházej, a pak se sem vrať! 🙄

Já bych Tě hnal, vole! 👿 Nekecat, ale makat! 👿👿

zjentek

A k čemu? Nijak ti to nepomůže. Co ti ale v životě OPRAVDU POMŮŽE, je zvednout se, jít, a zmordovat mamrda 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Chceš něco změnit? Pomoct sobě i svému okolí? Tak běž, postav se před zrcadlo, chvíli přemýšlej a udělej to… vyraž! Změň!!! 😃💁‍♂️