Rokio

Mohl bych mít přednášku v blázinci o prospěšnosti některých bludů a halucinací?

Podle mě přesvědčení, že mě zdraví úplně cizí lidé a já jim na to odpovídám, je kladný blud. Dále slyšení zvonků po probuzení je dobré, protože mě to vytáhne z postele. Kromě toho megalomanský blud přinejmenším není škodlivý.

Co kdybych o tom přesvědčil pacienty psychiny?

Odpovědi
Drap

Mohl, pokud by ti to vedení ústavu povolilo. Myslím ale že povolení ti nikdo nedá.

elkon

Ty budeš rád, když ti tam vůbec dovolí mluvit, protože tě budou mít brzy „plné zuby“.

Filip84

😂😂😂

Jasné, „vévodo“:

a můžeš přednášet do nekonečna. Jenom Ti 3× za den sundají „čepičku“, aby Tě nakrmili, napojili a dali Ti „nějaký ty prášky“ (klystýr můžeš dostat i v tom mundůru: to je na to dedikovaný! 😎) a můžeš přednášet, a přednášet, a přednášet! 😎😂😂😂

davidpruu

Zajímavá otázka o prospěšnosti některých bludů a halucinací v terapeutickém kontextu! K šíření takových netradičních témat může přispět efektivní email marketing. S nástrojem jako WebMailShop (https://www.web­mailshop.eu/) mohou odborníci na duševní zdraví cílit a oslovit široké publikum, což může vést k lepšímu porozumění a demystifikaci psychologických je­vů.