Mravenec

Máte zkušenosti s ultrazvukovým odpuzovačem klíšťat?

Vyskočilo to na mě při surfování po internetu. Vyplatí se za takové peníze? (cca. 700.00–1000.00 Kč)

https://www.ma­ll.cz/lapace-hmyzu/tickless-ultrazvukovy-odpuzovac-klistat-human-zeleny?gclid=Cjw­KCAjw3ueiBhBmE­iwA4BhspBa_iH­crvR7U6tuaz-o3FbE4G8IK19Z­U8EUMgiS_9d2mpi­oQ0KIBRxoC8QY­QAvD_BwE

Nejlepší odpověď
Hlada

Také by mě to zajímalo, protože v létě při hledání kešek si jich přinesu dost. Od nákupu mě odrazuje vysoká cena a nevyměnitelná baterie. Také mě nenapadá způsob, jak reproduktor otestovat.

Další odpovědi
Filip84

Co máte furt s těma klíštěma? Cappuccino psala, že se bojí, že klíště láká placatý přístroj, a že bez placatýho přístroje se v lese ztratí. Tak jsem jí napsal, že to je 🤪 dotaz, jako by to napsal Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta, no a že má chodit, bez placatýho přístroje, do toho lesa, kde se neztratí, no a nebo nechodit do žádnýho lesa.

Teďka přijdeš ty s tady tímto bazmegem.

Jo, kdosi to měl a nemohl si to vynachválit. Ovšem, nevím jak Ty, ale já jsem neměl klíšť, no snad dva roky, i bez elektrických Hebelů, nebo postřiků proti agentu kożuchowemu. Prostě se na to musíš vhodně obléct, zejména do vysoké trávy.

Bych Ti poradil postřik proti agentu kożuchowemu, co má kot a namísto 50 klíšťů má tak 3. No ale zase to bys koupil, stojí to 350, no a jak je člověk veliká opice, tak to abys měl dva balení na jednu aplikaci. Jo a ošklivě to páchne. 😅 A když se umyješ, tak abys se tím natřel znovu, celý. Ale funguje to znamenitě! 👌😀

Ovšem ty UV odpuzovače si lidi chválili i u psů, takže to asi opravdu funguje.

BaronKrášlil

Ještě si kup skafandr a zamontuj si doma do dveřního rámu takové to „ofukovátko“ co mají v biologických laboratořích 😁 Hlavně poslouchej „mainstreamová“ média a vládní představitele, jak se máš chovat. Vláda pracuje a už zajistila obyvatelstvu obilí s pesticidy, aby vyslala klíšťatům jasný signál.

cappuccino

@Filip84: ten muj prispevek byl myslen tak trochu s nadsazkou.
Ale to je jedno. Alespon se zive diskutuje o aktualnim tematu!!

Pepa25

Moc recenzí to nemá ani na Heurece: https://repelen­ty.heureka.cz/tic­kless-human-proti-klistatum/#recenze Prodává to i Alza: https://www.al­za.cz/pet/tic­kless-odpuzovac-klistat-a-blech

Mravenec

Baron: A ty jsi zase co/kdo? Já jsem asi ten poslední, kdo by sledoval mainstream. Na televizní bednu vůbec nekoukám, a to již mnoho let.

Nevím, co mají klíšťata společného s mainstreamem… Ta tu byla, jsou a budou.

Filip84

Mravenec: Troll, Troll to je! 👌😀

Mravenec

Filip: Hele, já taky klíště neměl přinejmenším 8–10 let. Ale před pár dny jsem se vrátil z chalupy, nechodil jsem vůbec ve vysoké trávě, nebo lesích, pouze sekal zahradu. A domů jsem si přivezl 2 ks klíšťat, jedno na lokti, druhé na lýtku. Tak vzhledem k tomu, že za dva dny jedu opět minimálně na týden chalupařit, jsem trochu znervózněn, že je provoz klíšťat na zvýšené úrovni a chtělo by to prevenci. 😀😀😂

Filip84

Ten klíšť se k Tobě musí dostat, aby se něčeho chytnul. Když budeš mít dlouhý rukáv a dlouhé kalhoty, a vysoké boty, nemá šanci. Já to tak řeším a opravdu s klíšti nemám problém.