hard work

Máte nějaká témata, která Vám dříve nic neříkala, ale nyní Vás zajímají? Co u Vás tuto změnu spustilo?

Mě dřív vůbec nezajímala a nebavila historie, ale dnes to mám přesně opačně. Už na ZŠ jsem měl z dějepisu nejlíp 3 s odřenýma ušima, hlavně mě nebavilo pamatování letopočtů, kterých byly desítky.

Teď mě historie zajímá. Hlavně vše, co bylo významné. Takže například Římská říše, celý středověk včetně rytířů, doba koloniálních mocností, Napoleon Bonaparte, velká říjnová revoluce a SSSR, Nacistické Německo…

Viděl jsem nějaké dokumenty a postupně tomu přišel na chuť. Celá historie je velice zajímavá a bohatá.

Odpovědi
zjentek

Ano, mám, ovšem tato témata se týkají vždy výhradně přítomnosti. Dokonce si myslím, že veškeré změny v tomto ohledu ve mě spouští vždy výhradně přítomnost. Děkuju.

cappuccino

Diky tomu, ze jsem se v zivote setkala se spoustou lidi, nekterych i dost komplikovanych, jsem se trochu zacala zajimat o psychologii. Ale je to hodne obsahly obor, takze tam jen obcas nahledu a pak zase vycouvam.
Nektere nabyte zkusenoti mi v zivote dost pomahaji.

Ametyst

Když se o něco začnu zajímat, začne mě to úžasně bavit. Nikdy jsem se nezajímala o biologii člověka, ale teď už ano. Sleduji ji v souvislosti s medicínským poznáním. Důvod je ten, že když se to hodí, zaštitíme se vědou. Když se to hodí, vědu spláchneme a nerespektujeme.