elkon

Podle mě nějaký žert. To si soudný člověk do bytu nedá.

Rokio

Nelíbí. Jsou nevzhledná.

Filip84

Kdyby to bylo obdélníkové zrcadlo, kdyby bylo, nejprve, přiděláno ke zdi, a je dokonale nepodstatné jak – jestli pověšeno na skoby v hmoždinkách, klasicky, nebo přilepeno nějakým montážním lepidlem (dneska máš lepidla, že když s ním přilepíš nerezovou hmoždinku do betonové zdi, a pak do něj našroubuješ skobu, může se na tom oběsit Zeman, i s celou rodinou, a ono je to unese, s reservou!), pak si s tím dal někdo tu práci, že by na to zrcadlo vyrobil nějaký rám, třeba i kónusově tvarovaný (nedělal jsem to, muselo by se to zkusit, jak by jaký tvar vypadal), pak by do toho nastříkal montážní pěnu, ale šedou, prostě v barvě betonu, uhladil jí hladítkem a / nebo by její tvar celkově určovala ta forma, a on by potom jenom zabrousil ta místa vstřiku, a kdyby takové zrcadlo, takto „dekorované“ montážní pěnou, bylo v nějakém bytu v industriálním stylu, jo, beton, ocel, že by to prostě zapadalo do konceptu, pak ano, pak si dokážu představit, že by to mělo nějaký smysl a bylo by to i vkusné, arciť by ten vkus nemusel úplně každý ocenit, ale to je to samé, jako každý neocení byt v industriálním stylu, že ano. 🤷‍♀️

Takto je to jenom kitsch. Ale, pozor, kitsch je také formou umění!

Savier

To co je na fotce nevypadá špatně.

Mravenec

Savier: Já se ale ptal na to zrcadlo, ne na tu slečnu!!! 😂😂

Savier

Jo tak 🤦‍♂️😂

Filip84

Savier: Tvl, Savier, Ty už to nehul, jako! Slečna není vidět, co když má rypák, jako Fantozziho dcera / vnučka (co jí hraje chlap)? Nebo je to siamský ladyboy? 🤷‍♀️👌🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙄

Filip84

Savier: Vypadá to příšerně, to se můžeš na to zrcadlo rovnou vysrat, a pak to napatlat vodovkama, co Ti zůstaly ze školy (nebo přepadneš a okradeš dítě, jak půjde ze školy domů, jo?) a vyjde to naprosto na stejno. Ale proti gustu… 🤷‍♀️

Mravenec

Elkon: Po rozkliknutí odkazu na Google obrázky, se takových zrcadel načte stovka a víc. Lidi už neví, co by nudou dělali.