Radooo

Letíme do Thajska a přestupujeme v Saudské Arábii. Můžeme si sebou vzít plyšové prasátko?

Odpovědi
da ny

Plyšák bude v souladu s halal, není potravina ;)
Až poletíte do Indie, můžete si vzít i plyšovou kravičku.

plebs

Záleží jaké má pohlaví

led

Môžete, pokiaľ nebude prekážať pri odbavovaní na letisku. Ale pokiaľ môžete, radšej si ho neberte, pretože colníci ich z pochopiteľných príčin nemajú radi. Čokoľvek, v čom by ste si mohli domov priviezť „štěnice“, si vždy kontrolujte a čistite. Aj keď za to nemôžu, nájdu sa aj v luxusných hoteloch.
Nie som si istá, my sme mali prestup do Thajska v Dubaji, to je trochu iný štát.
V každom prípade, než tam poletíte, preverte si situáciu, čo sa týka oblečenia a zvyklosti aj vo vašom prestupnom letisku… pokiaľ chcete opustiť letisko, potom platí: muži v žiadnom prípade nie kraťasy a pre ženy európske zvyklosti neplatia! Na batožinu si dávajte pozor.
Rovnako si preverte aj zvyklosti v Thajsku. Domáci sú na to dosť hákliví, aj keď navonok s úsmevom…