huxa

Který stroj na celkové posilování?

Zdravím,

od jara do podzimu mám hodně fyzicky náročnou práci, ovšem přes zimu spíše hledám, kde něco dělat. Rád sportuji venku, ale když napadne sníh, chtěl bych mít i nějaký „stroj“ na doma. Máte s něčím takovým zkušenosti?
Díval jsem se na veslovací trenažér, ceny jsou od 3'000 po 50'000, je i v jejich kvalitě takový rozdíl, doporučili byste mi případně nějaký?

Mockrát děkuji za všechny rady a tipy.

Odpovědi
Kelt

To bych se šel zeptat do nějaké posilovny, případně i vyzkoušel. Ale zvážil bych jednu věc být na tvém místě, zda budu mít pořád chuť cvičit, když to budu mít doma. Přece jen poplatek za kurs není tak velký jako za stroj. Tak si to spočítej 10 let dopředu.