annas

Které možné následky může mít zdánlivé opomenutí dle přísloví „Pouhý hřeb je vinen, že podkova byla ztracena,“

"Pouhý hřeb ..... řecké přísloví
Zdroj – tajenka křížovky z přílohy Víoend MF Dnes ze 7/3 2024.

Odpovědi
aliendrone

Napadá mne hned několik způsobů, jak si přísloví vyložit a netuším, které má autor na mysli. Tož to se blbě odpovídá, když NEJSKVĚLEJŠÍ, NEJKRÁSNĚJŠÍ, NEJÚŽASNĚJŠÍ etc. aliendrone nerozumí dotazu. Tak alespoň krátké připomenutí mé superiózní osobnosti, muehehehe! 😉 😁 😁

df

Tak různě, přijde na to.

Drap

Důsledky mohou být i katastrofické. Záleží, čeho se to konkretně týká. I malá část jakéhokoli stroje, u lidí spolku, komunity a podobně může mít při absenci či poruše, i katastrofické důsledky.

annas

Opravuji a doplňuji svůj příspwšverk, který jsem nahlásila. Kůˇ%n může kvůli hřebíoku ztratit poodkovu.

, Jezdec musí přetušt svou ujízdu, takže v minulosti třeba nedoručil zprávu s varováním a ovlivnilktřeba i válku,
Co radío odborníoci. ?
„Ve chvíli, kdy si všimnete, že váš kůň ztratil botu, sesedněte a zhodnoťte nohu. Pokud budete pokračovat v jízdě, můžete svému koni zranit nohu nebo již utrpěl zranění nohy, které by se mohlo zhoršit, pokud byste v jízdě pokračovali.“

Bez ohledu na to se snažte zabránit nebo minimalizovat další zranění. Pokud můžete, resetujte botu nebo si na cestu domů nasaďte kopytní botu. Na stezce se snažte co nejlépe pomoci svému koni pohybovat se po tvrdých nerovných površích. Pokud je zranění nebo kulhání vážné, možná budete muset koně doprovodit domů.

Přeneseně – když vypadne kolo u automobilu. Jako řidič voíte, co se mlůže stát. NNebo protéá záchod, špatně oopravoíte a voda protéiká dál, ale jejoí porotíékání zaopakltoíte,

Nepořádná či špatná práce, příopadnš čin zoplsobí problém.y Cše začíoná ad ovo, jak se říká.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.