lollie

Je možné koupení online Jízdenky Student agency přes kartu někoho jiného?

Přitel mi chce koupit online na internetu jízdenku Student agency, je to cizinec a žije v cizině, bude nějaký problém, když si online koupím jízdenku přes jeho kartu? Aby mě vůbec do toho autobusu pak pustili.

Nejlepší odpověď
Luxx

pro nástup do autobusu stačí jen číslo jízdenky.. kdo tu jízdenku koupil se neřeší

dělala jsem to už párkrát, prostě někdo po mně chtěl, ať mu na svoji kreditovou jízdenku koupím jízdu, protože přes kreditovou to je levnější než normálně, a pak mi dotyčný/á dali peníze v hotovosti a bylo… číslo jízdenky jsem poslala SMSkou a to stačilo pro nástup do autobusu… hlavní je, že je ta jízdenka zaplacená a ne jestli sedí jméno cestujícího se jménem kupujícího :)

Další odpovědi
Löwe

Proč se nezeptáte přímo této firmy???

gecco

Pokud má kartu s mezinárodní platností a povolením netových plateb, žádný problém nenastane…
😉