zjentek

Kolik odchozích, příchozích a zmeškaných hovorů se automaticky uloží do výpisu volání u mobilu s Androidem?

Já zde mám od uvedení mobilu do provozu již cca 3.000 souborů (s kontakty) a mám to chápat tak že kapacita výpisu je neomezená, nebo se v něm časem (po dosažení určité kapacity) soubory začnou od konce odmazávat, neb protokol hovorů to „vymyslí“ ještě jinak sofistikovaně? Děkuju.

Odpovědi
Dochy

Neím o žádné pevné hranici. Možná tam je, možná ne. Jakmile ale začneš mít zaplněné úložiště nad cca 80–95% začne se Ti všechno zpomalovat, telefon bude odmítat instalace, některé programy ai nenastartuješ.
Pochybuju ale, že bys normálním používáním dokázal zaplnit úložiště zrovna historií hovorů.