RAB

Kolik máte dětí?

Kolik máte nebo byste chtěli mít nebo máte a chtěli byste mít další dětí? A dááte přednost klasicikým jménům jako „Markéta“ nebo radši originální, jako „Ráchel“ nebo „Lalja“?

Nejlepší odpověď
BEAES

Tak já už mám splněno, další děti neplánuji. Líbí se mi originální jména, pokud pasují k příjmení, ale všechny mé děti mají spíše jméno klasické.

Další odpovědi
hanulka11

Mám 2 a jména /snad jsou s nima spokojeni/…rodiče by měli brát v potaz též příjmení .Někdy to zní až komicky když se sejde jméno s příjmením a nepřemýšlí se u toho.

anonym

mám dvě,kdysi jsem chtěla mít spoustu dětí,jména mají pravá česká

janek66

Mám jednu dceru a má hezké české jméno.
Taková originální jména,hlavně po filmových hvězdách se mi moc nelíbí.Taky je nutné se zamyslet že dítě zestárne,vyros­te,hvězda po které má jméno upadne v zapomnění a ono se svým jménem bude chodit pořád.

Gollumek.88

zatím žádné, ale v budoucnu bych ráda, minimálně 1, maximálně 2, když se stane že by se na podruhé třeba podařily dvojčata, tak se nedá nic dělat :) rozhodně si je nechám tak jako tak. a jména? originální :) sama mám „originální“ a ty obyč se mi stejně moc nelíbí