Rokio

Kolik jste dnes našli peněz?

Já korunu v hypermarketu a desetikorunu v automatu na kávu.

Co vy?

Nejlepší odpověď
da ny

Nechodím vybírat automaty (nesomruji), ani nákupní košíky. 😉
Hanba by mne fackovala 😛
Vypadla mi 1 Kč z kapsy v obchodě, nechala jsem ji na přepravce
u zeleniny, aby někoho potěšila…

A kolik jsem si vydělala, to neprozradím 😉

Další odpovědi
Drap

Neledám peníze, když je potřebuji, tak je vydělávám.

Rocker

Pětikilo v kapse,zapoměl ho ho tam na podzim.Je to takový dárek pro mě ode mě😄

Tonda Káňa

Dnes nic, ale předevčírem jsem vyhrál 500 korun ve stíracím lose 😁😁

plebs

Hele Roki dnes ne ale včera automat na kávu vrazím dvacku vypadlo 20 a káva začala se připravovat nedaleko stál borec naběhl a pravil je moje tak jsem borce obdaroval. Za chvilku přikvačil další borec s pracovníkem supermarketu a pravil tam jsem nechal dvacku měla vypadnout, dotazuji se supermarkeťáka máte tady kameru odpověď máme ale je namířena na vchod. Tudíž abych nebyl buran vytáhl jsem dvacku a obdaroval poškozeného.
Tudíž podle mého odhadu měl bys vést evidenci příjmu a každý měsíc odvést daň do státní pokladny která zeje dluhem.

Filip84

Víš, jak jedině mohu najít peníz „po rokiovsku“? Když si jdu koupit Kaffee do automatu na Kaffee, nebo, třeba, zaplatit parkování, a v tom mincovníku někdo nějaký zapomněl.

Dnes jsem si kupoval Kaffee v automatu na Kaffee, ale jsem ho platil kartou. Nevím, jestli byl v mincovníku peníz: jsem se tam nepodíval! 🙄😂

Víš co!? Je mi to úplně jedno! 👌😈

cappuccino

Dnes nic, ale asi pred 3 tydny na hranicich v automatu vypadly misto kafe 2€.
A nebudes tomu verit: hned jsem si na tebe vzpomnela! Na hranicich bys mel vetsi vydelky:)

zjentek

Rokiáči, já vyhrál kilo na Sazce. Vklad byl jen dvě kila 🤷‍♂️

Rokio

zjentek: Aha. Tak to bylo Pyrhovo vítězství. 🙂